Alloggio Positano MagentaRome · Italy
Rezerwuj
★ 7.3/10 · 2,717 opinii

Alloggio Positano Magenta

Dwugwiazdkowy hotel w Rzymie z całodobową obsługą i swobodnym dostępem do centrum

Sprawdź dostępność
11 typy pokoi Wi-Fi A/C
Witamy

Pobyt w Rome

Alloggio Positano Magenta to dwugwiazdkowy hotel w Rzymie, dysponujący jedenaście typami pokoi – od jednostkowych po apartament z sofą i łożem queen. Recepcja działa całą dobę, w budynku jest winda, a bezpłatne Wi-Fi obejmuje całą nieruchomość. Goście oceniają hotel na 7,3/10 na podstawie 2678 recenzji. W opiniach najczęściej wymieniana jest lokalizacja oraz obsługa personelu. Ceny zaczynają się od 137 USD za dobę.

7.3/10
Ocena gości
2,717 opinii
11
Rodzaje pokoi
Dostępne
★★
Kategoria
2-star
Czy to miejsce dla Ciebie?

Dla kogo jest ten pobyt

Funkcjonalny, nieduży hotel z szeroką ofertą typów pokoi, całodobową recepcją i bezpłatnym Wi-Fi – bez dodatkowych udogodnień w rodzaju restauracji czy basenu.

Najlepszy dla

  • Podróżni szukający prostego noclegu w Rzymie
  • Rodziny potrzebujące pokoi czteroosobowych
  • Goście ceniący całodobową obsługę
  • Osoby podróżujące z ograniczonym budżetem

Mniej odpowiedni dla

  • Goście oczekujący wyższego standardu wykończenia
  • Podróżni wymagający rozbudowanych udogodnień na miejscu

Lokalizacja w Rzymie

Hotel mieści się w Rzymie, a goście w recenzjach szczególnie pozytywnie oceniają jego położenie. Centrum miasta jest dostępne bez konieczności długich dojazdów, co doceniają zarówno turyści, jak i podróżni służbowi.

Jedenaście typów pokoi

Od Deluxe Single Room z jednym łóżkiem twin po Classic Quadruple Room z dwoma łożami queen – oferta obejmuje pokoje dla jednej do czterech osób. Deluxe Suite łączy łoże queen, łóżko twin i sofę.

Wyposażenie każdego pokoju

Każdy pokój ma prywatną łazienkę z prysznicem, telewizor z płaskim ekranem, lodówkę i czajnik elektryczny. Klimatyzacja dostępna jest za dodatkową opłatą, pościel i ręczniki są wliczone w cenę.

Wyróżniki

Bezpłatne Wi-Fi
Klimatyzacja

Udogodnienia w Alloggio Positano Magenta

Najpopularniejsze udogodnienia

  • Non-smoking rooms
  • Free Wifi
  • Family rooms
  • 24-hour front desk
  • Elevator
  • Heating
  • Daily housekeeping
  • Air conditioning

Przydatne podczas pobytu

  • Łazienka prywatna
  • Air conditioning
  • Free Wifi
  • Family rooms
  • Non-smoking rooms
  • Flat-screen TV
  • Tour desk
  • Shower

Łazienka

  • Toilet paper
  • Towels
  • Bath or shower
  • Łazienka prywatna
  • Toilet
  • Free toiletries
  • Hairdryer
  • Shower

Sypialnia

  • Linens

Kuchnia

  • Electric kettle
  • Refrigerator

Udogodnienia w pokoju

  • Clothes rack
FCO
24.7 km
Rome Fiumicino Airport

Przyjazd do Rome

Alloggio Positano Magenta znajduje się 24.7 km od Rome Fiumicino Airport (FCO), gdzie pociąg Leonardo Express kursuje bez przesiadek do Roma Termini. Rome Ciampino Airport (CIA) jest bliżej, 13.9 km. Stacja Roma Termini jest oddalona o około 0.3 km, czyli około 5 minut spacerem. Rome stosuje strefę ograniczonego ruchu (ZTL) w swoim historycznym centrum, gdzie kamery automatycznie nakładają mandaty na nieuprawnione pojazdy. Parking nie jest tutaj wymieniony, więc przed wjazdem do centrum sprawdź, gdzie zostawić samochód. Włoskie miasta pobierają podatek turystyczny (tassa di soggiorno) od osoby za noc, pobierany przez obiekt, a nie wliczony w całkowitą cenę rezerwacji; stawka zależy od miasta i kategorii obiektu, a wiele obiektów nadal pobiera go gotówką.

Miasto ZTL — sprawdź dostęp samochodowy5 min pieszo do Roma TerminiBrak parkingu

Na mapie

13 Via Magenta 1 Floor, Central Station, 00185 Rome, Italy

Wyznacz trasę

Atrakcje w pobliżu: 5, najbliżej jest Servian Wall, w odległości 150 m; Sit Bus (dworzec autobusowy) znajduje się w odległości 110 m.

Atrakcje w okolicy

  • Servian Wallzabytek150 m
  • Museo Nazionale Romano - Terme di Dioclezianomuzeum310 m
  • Monumento a Giovanni Paolo IIzabytek330 m
  • Museo Nazionale Romano di Palazzo Massimomuzeum430 m
  • Chiesa di Sant'Isidoro alle Termemiejsce kultu530 m

Komunikacja

  • Sit Busdworzec autobusowy110 m
  • [Terra-vision] Buses for Rome Airportdworzec autobusowy200 m

Odległości w linii prostej od obiektu · dane © autorzy OpenStreetMap

Co mówią goście
7.3 / 10
na podstawie 2,717 opinii

Na 2678 recenzji goście najczęściej wskazują lokalizację hotelu jako główny atut – jest to jeden z najczęściej wymienianych elementów obok obsługi personelu i bezpłatnego Wi-Fi. Ogólna ocena wynosi 7,3/10, co sugeruje, że opinie są zróżnicowane.

Location near Termini station · 9Cleanliness · 5Friendly & helpful staff · 5Quiet rooms · 2Value for short stays · 2
  • Personel8.4
  • Udogodnienia7.1
  • Czystość7.6
  • Komfort7.5
  • Stosunek jakość/cena7.8
  • Lokalizacja8.8
  • Bezpłatne Wi-Fi8

Opinie z oceną 7–9: 22 · średnia 7.5

Pisali o: location, cleanliness, room

Opinie z oceną 5–7: 8 · średnia 6

Pisali o: location, bathroom, cleanliness

Opinie gości podsumowane na podstawie partnerskich serwisów rezerwacyjnych.

Warto wiedzieć

Wi-FiBezpłatnie
KlimatyzacjaDostępne
Recepcja24 godziny
Pokoje rodzinneDostępne
Goście z15 krajów
Pokoje dla niepalącychDostępne

Zasady i regulamin obiektu

Godzina zameldowania

Od 13:00 do 00:00

Godzina wymeldowania

Do 11:00

Zasady anulowania/przedpłaty

Zasady dotyczące anulowania rezerwacji i przedpłaty różnią się w zależności od rodzaju zakwaterowania. Sprawdź warunki dla każdej opcji, dokonując wyboru.

Ograniczenia wiekowe

Minimalny wiek do zameldowania to 18 lat

Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Akceptowane metody płatności

Gotówka

Imprezy

Imprezy/wydarzenia są zabronione.

Najczęstsze pytania

Czy w Alloggio Positano Magenta jest bezpłatne Wi-Fi?

Tak, bezpłatne Wi-Fi jest dostępne na terenie całego hotelu i należy do standardowego wyposażenia każdego pokoju.

O której godzinie działa recepcja w Alloggio Positano Magenta?

Recepcja czynna jest całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dostępna jest również usługa ekspresowego zameldowania i wymeldowania.

Czy hotel dysponuje pokojami dla rodzin?

Tak. W ofercie są pokoje rodzinne, w tym Classic Quadruple Room z dwoma łożami queen oraz Economy Quadruple Room z dwoma łóżkami twin i jednym pełnowymiarowym.

Jaka jest cena noclegu w Alloggio Positano Magenta?

Ceny zaczynają się od 137 USD za dobę. Ostateczna kwota zależy od wybranego typu pokoju i terminu pobytu.

Czy w hotelu jest klimatyzacja?

Klimatyzacja jest dostępna, jednak pobierana jest za nią dodatkowa opłata. Ogrzewanie wliczone jest w cenę pokoju.

Czy w pokojach jest prywatna łazienka?

Tak, każdy pokój ma prywatną łazienkę wyposażoną w prysznic, toaletę, suszarkę do włosów i bezpłatne kosmetyki.

Czy hotel ma windę?

Tak, w budynku zainstalowana jest winda, co ułatwia poruszanie się po obiekcie osobom z bagażem lub o ograniczonej sprawności ruchowej.

Czy Alloggio Positano Magenta jest hotelem dla niepalących?

Tak, cały obiekt objęty jest zakazem palenia. Dostępne są pokoje dla niepalących.

Czy hotel oferuje usługę codziennego sprzątania?

Tak, sprzątanie pokoi odbywa się codziennie. Pościel i ręczniki są wliczone w cenę noclegu.

Czy na miejscu dostępne jest biuro podróży lub pomoc w organizacji wycieczek?

Tak, hotel dysponuje tour desk, gdzie personel może pomóc w rezerwacji wycieczek i zaplanowaniu zwiedzania Rzymu.

Co zawiera wyposażenie pokoju w Alloggio Positano Magenta?

Każdy pokój ma lodówkę, czajnik elektryczny, telewizor z płaskim ekranem, prywatną łazienkę, suszarkę do włosów i prasę z deską. Sejf dostępny jest za dodatkową opłatą.

Czy hotel zapewnia bezpieczeństwo gościom?

Obiekt wyposażony jest w alarm bezpieczeństwa, dostęp na kartę klucza i całodobową ochronę.

Zarezerwuj pobyt

Gotowi zarezerwować Alloggio Positano Magenta?

Sprawdź dostępność i ceny
Rezerwacje+393445766647
Adres13 Via Magenta 1 Floor, Central Station, 00185 Rome, Italy
Rezerwuj online
Alloggio Positano Magenta
Sprawdź dostępność